APIE MUS

Skaitmeninis verslas - internetinių sprendimų studija

Dirbdami be kaklaraiščių, žengiame kartu į priekį su jumis, nes mums svarbesnis drauge pasiektas rezultatas už įvaizdį. Kiekvieno kliento sėkmė yra raktas ir į mūsų sėkmę, todėl vykdome savo pažadus atsakingai. „Skaitmeninio verslo“ kolektyvui svarbus kiekvienas klientas, todėl rasime, įvairius skaitmeninius sprendimus, bet kokio mastelio ir srities veiklai suderindami poreikius su galimybėmis.
Atlikti darbaiMūsų komanda

KODĖL MES?

Kone visi ieškome prekių ir paslaugų internete, todėl kiekvieno šiandieninio sėkmingo verslo gyvavimui reikalinga pozicija ir matomumas internete. Siūlome sprendimus kiekvienai veiklai.

Individualūs sprendimai
Pasiūlymai, atitinkantys kiekvieno kliento poreikius ir galimybes, nuo individualios veiklos iki stambaus verslo.
Inovacijos
Kurdami projektus naudojame naujausias strategijas bei įrankius.
Kompleksinės technikos
Taupydami kliento laiką ir lėšas, siekiame, kad kiekvienas klientas pilnai išnaudotų interneto galimybes.

Paslaugos

Prisitaikydami prie klientų poreikių, sudarome galimybes kiekvienam atsiskaityti už paslaugas išsimokėtinai arba mokant dalimis

SEO paslaugos

Optimizuotas turinys – raktas į pirmas pozicijas paieškų sistemose. Sukursime arba optimizuosime jau esamą turinį, pagal naujausias rinkos tendencijas. Mūsų SEO paslaugos, tai ilgalaikis sprendimas kelti Jūsų svetainės pozicijas paieškų sistemose.

Facebook reklama

Neužtenka tiesiog paspausti „boost“ mygtuko, kad pasiektumėte, tikslinę auditoriją. Kad Facebook reklama tinkamai veiktų ir tikslingai naudotų finansus, reikia gilesnės analizės bei keleto įrankių išmanymo, o po to ir reklamos optimizavimo.

Google reklama

Google Ads reklama, taip pat kaip ir Facebook reklama efektyviai veiks ir protingai naudos finansus tiktai tinkamai optimizuota. Mes užtikrinsime, kad tinkamai parinkti raktiniai žodžiai, biudžetas bei duomenų analizė, padėtų pasiekti tik jūsų verslui reikalingus klientus.

Svetainių kūrimas

Reikalui esant, savo klientams padėsime susikurti patrauklią internetinę svetainę ar parduotuvę ir ją administruoti. Parinksime patrauklų dizainą, prezentuojantį jūsų produktą ar paslaugą, patarsime kur ir kaip patalpinti.

Vizualų (banerių) kūrimas

Šiuolaikinė interneto erdvė, tiesiog spindi spalvų ryškumu bei vaizdais, todėl būti pastebėtam, reikia talpinti, kuo daugiau vaizdinės informacijos. Būtent tam, profesionaliai kuriame reklaminius vizualus (banerius), kuriuos galėsite panaudoti soc. tinklų paskyrose bei skelbimuose.

Kitos paslaugos

Tvarkingas ir reguliariai atnaujinamas profilis socialiniuose tinkluose, padės pelnyti daugiau sekėjų bei jų pasitikėjimą. Sutaupysime jums laiko, kurdami ir administruodami turinį soc. tinkluose, todėl galėsite koncentruotis tik į savo veiklą ir informaciją, kurią norite perduoti žmonėms.

ATLIKTI DARBAI

www.dontrasa.eu

Informacinė individualaus dizaino svetainė, logotipas, turinys ir vertimai į tris užsienio kalbas.

www.spartneris.lt

Informacinė svetainė, suprogramuota pagal kliento pateiktą dizainą, turinio vertimas.

Vizualas

Reklaminis vizualas (Baneris) skirtas naudoti socialiniuose tinkluose, sukurtas su Adobe Photoshop.

www.sprendimai.eu

Individualiai pritaikyto paruošto dizaino prezentacinė – informacinė svetainė IT paslaugų įmonei.

www.safelan.co.uk

Individualiai pritaikyto paruošto dizaino prezentacinė – informacinė svetainė IT paslaugų įmonei Didžiojoje Britanijoje.

www.ecosiluma.lt

Individualaus unikalaus dizaino svetainė įmonei, prekiaujančiai miško produktais.

Turite klausimų? Laukiame Jūsų skambučio

+370 670 03019

+370 670 03019

Turite klausimų? Laukiame Jūsų skambučio
MANTAS JAKEVIČIUS
Įmonės įkūrėjas, projektų vadovas

Jau keletas metų, kaip mokausi programavimo, modernaus skaitmeninio dizaino bei internetinio marketingo subtilybių. Visą sukauptą vertingą patirtį, pritaikau versle, siekdamas klientams padėti išnaudoti neribotas interneto galimybes.

+370 670 03019
mantas@skaitmeninisverslas.lt
WebsiteInstagramLinkedin
MŪSŲ KOMANDA
NAUJIENOS

KONTAKTAI

L. Asanavičiūtės 18-16, Vilnius, LT-04303
+370 670 03019
info@skaitmeninisverslas.lt
SUSISIEKITE SU MUMIS

Mielai atsakysime, į bet kokį Jums kilusį klausimą. Nemokama konsultacija
Paslaugos.lt